Chelsea-manager Jose Mourinho verwacht dit seizoen een spannende titelstrijd in het Premiership. Volgens de Portugees is de kwaliteit van enkele ploegen buiten de traditionele top-vier toegenomen. Chelsea ging zondag nog met 2-0 onderuit bij Aston Villa.
"Het zal normaler worden voor de grote teams om punten te verliezen", aldus Mourinho. "De ploegen buiten de top-vier hebben veel geld uitgegeven aan nieuwe spelers. Villa is een voorbeeld, maar zo zijn er meer clubs. Het zal moeilijker worden om tegen deze teams te spelen, want ze zijn beter geworden."
Mourinho maakt zich overigens niet druk om de reactie van Chelsea-eigenaar Roman Abramovich tijdens het duel met Villa. De steenrijke Rus verliet demonstratief de tribune na de tweede Villa-treffer. "Ik denk dat de eigenaar het stadion mag verlaten wanneer hij dat wil", zegt de oefenmeester. "Ik ben laatst vroegtijdig weggegaan bij de wedstrijd tussen Engeland en Duitsland omdat ik de files wilde ontlopen."