Ronald Koeman tevreden met punt

0 reacties
Ger
1 september 2007, 22:55

Ronald Koeman toonde zich na afloop van de doelpuntloze remise tegen FC Twente niet ontevreden. De PSV-trainer vond wel dat zijn ploeg de enkele mogelijkheden die het kreeg beter had moeten uitspelen.

"Ik heb wel plezierig op de bank gezeten", aldus Koeman. "Het voetbal was goed en beide ploegen waren aan elkaar gewaagd. Het ging vandaag op en neer. De ene fase waren wij de beste ploeg en een fase later was FC Twente beter. Met de 0-0 zijn we uiteindelijk niet ontevreden. Al was het met een eindstand van 2-2 misschien nog leuker geweest."

Fred Rutten, coach van FC Twente, roemde eveneens het spel van beide ploegen in de vermakelijke wedstrijd. "Ik denk dat het publiek de grote winnaar is geweest. Dit was reclame voor het voetbal, met twee ploegen die vol voor de winst speelden."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel