Heerenveen-captain Breuer mogelijk niet tegen PSV

0 reacties
25 november 2008, 11:28   Bijgewerkt: 11:33

Het is hoogst onzeker of Michel Breuer zaterdag mee kan doen in de thuiswedstrijd van SC Heerenveen tegen PSV. De aanvoerder van de Friese club heeft een verrekking in zijn hamstring opgelopen en moet voorlopig rustig aan doen.

"Het is niet ernstig, maar naar PSV toe wordt spannend", zegt fysiotherapeut Erik ten Voorde op de officiële website van SC Heerenveen. "We hopen dat Michel donderdag weer met de groep kan trainen en dan is het even afwachten."

Christian Grindheim is wel weer beschikbaar tegen PSV. De middenvelder uit Noorwegen deed afgelopen weekend niet mee in de competitiewedstrijd tegen FC Twente, omdat hij ziek was. "Christian was vermoeid. De rust heeft hem goed gedaan. Ik verwacht dat hij er tegen PSV weer bij is", aldus Ten Voorde.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel