Girondins Bordeaux heeft Olympique Marseille van de koppositie in de Ligue 1 gehouden. Het versloeg l'OM zondag in eigen huis met 1-0, door een goal van Yoan Gouffran vlak na de pauze. Door een rode kaart van Lucas Mendes in blessuretijd eindigde Marseille het duel met tien man.
Bij winst was Marseille de nieuwe koploper geworden, nu staat Olympique Lyon met 25 punten bovenaan in Frankrijk. Bordeaux naderde Lyon tot één punt en staat tweede. Marseille deelt, met 23 punten, de derde plaats met Paris Saint Germain. Marseille en Lyon hebben nog een onderling inhaalduel tegoed.
Lyon versloeg Stade de Reims eerder op de dag met 3-0. Paris SG verloor zaterdag, ondanks dat de tegenstander twee keer rood kreeg, met 1-2 van Stade Rennes.