Cocu: "Feyenoord-uit kan stap naar keerpunt zijn"

0 reacties
Ger
29 november 2013, 15:49

Trainer Phillip Cocu ziet de uitwedstrijd tegen Feyenoord als een uitgelezen mogelijkheid voor PSV om te breken met een negatieve reeks. De titelkandidaat uit Eindhoven wacht inmiddels al vijf competitieduels op een overwinning. Door de beroerde serie staat PSV slechts achtste in de Eredivisie. In de Europa League kwam daar donderdagavond een nederlaag bij Ludogorets (2-0) bovenop.

"We zijn uiteraard niet tevreden over de wedstrijden die we gespeeld hebben. Het begint met inzet en houding. Als het voetballend allemaal lekker loopt, heb je meer zelfvertrouwen. We zitten in een fase waarin het allemaal wat lastiger gaat", beseft Cocu op de website van PSV. "We spelen minder ver naar voren en creëren daardoor ook minder kansen dan gebruikelijk. Dat moet gecompenseerd worden met een dosis arbeid, strijd en opportunisme om van daaruit iets teweeg te brengen."

"De belangrijke vraag is hoe komen we hier uit, daar zijn we mee bezig. Ik denk dat Feyenoord-uit altijd een zware wedstrijd is, dat heeft de historie wel uitgewezen. Wij moeten dit zien als een kans, zo moeten we dat benaderen. Juist in deze fase waarin alle blikken op ons gericht zijn om een goed resultaat te halen. Het kan weer een eerste stap naar het keerpunt zijn."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel