Aandeelhouders gematigd enthousiast over Red de Kuip

0 reacties
Ger
10 december 2013, 10:22

De aandeelhouders van stadion Feyenoord zijn gematigd enthousiast over het aangepaste renovatieplan van stichting Red de Kuip. Dat werd volgens RTV Rijnmond duidelijk tijdens een aandeelhoudersvergadering.

Na de verbouwing, die 141 miljoen euro kost, zou het stadion van Feyenoord plaats moeten bieden aan 63.000 fans. Ook krijgt het comnplex tachtig nieuwe, moderne skyboxen en veel betere horecavoorzieningen. Het nieuwe renovatieplan omvat verder de bouw van een derde ring op het stadion. De aanpassingen zouden in veertien maanden kunnen plaatsvinden.

Volgens Pieter Nieuwenhuis van onderzoeksbureau Hypercube heeft Bert van Oostveen, directeur KNVB, toegezegd weer interlands en andere grote evenementen in de Rotterdamse Kuip te willen organiseren als dit plan wordt uitgevoerd. De optie om een dak op het stadion te bouwen, is uiteindelijk van tafel geschoven.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel