Bookmaker ziet PSV als favoriet tegen FC Twente

0 reacties
7 februari 2014, 10:00   Bijgewerkt: 6 februari 2014, 15:07

Het verschil op de ranglijst tussen beide teams bedraagt elf punten, waarbij aangetekend moet worden dat FC Twente zelfs nog een wedstrijd tegoed heeft. Maar toch ziet wedkantoor Unibet het kwakkelende PSV als favoriet in de competitiewedstrijd tegen de Tukkers, zaterdag in het Philips Stadion. Een overwinning van de thuisploeg levert 2 op, bij winst van FC Twente wordt [a,http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=283136&bid=16208,_blank,2,80] per ingezette euro uitgekeerd.

De eerste wedstrijd dit seizoen tussen FC Twente en PSV, in Enschede, eindigde in 2-2. Inmiddels is de ploeg van coach Michel Jansen al bijna vier maanden ongeslagen, de laatste nederlaag dateert van eind oktober tegen ADO Den Haag. Midweeks maakten de Tukkers indruk door te winnen op bezoek bij sc Heerenveen (0-2), PSV mocht van geluk spreken dat het drie punten pakte in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur (1-2).

Of Twente als nummer twee of nummer drie van de Eredivisie naar Eindhoven komt, hangt af van het resultaat van concurrent Vitesse een dag eerder. De Arnhemmers spelen op vrijdag al tegen ADO Den Haag, dat deze week coach Maurice Steijn ontsloeg. Met Henk Fräser als hoofdcoach op de bank gaat de hekkensluiter op jacht naar een stunt in de Gelredome, maar Unibet acht de kans op een Haagse surprise bijzonder klein. Wie durft in te zetten op een overwinning voor de bezoekers, kan maar liefst 12 zijn inzet verdienen.

Koploper Ajax speelt zondag uit bij PEC Zwolle. Een zege van de Amsterdammers in het IJsseldelta Stadion levert 1 op, een gelijkspel staat genoteerd voor [a,http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=283136&bid=16208,_blank,4,10] en een driepunter voor de thuisploeg voor [a,http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=283136&bid=16208,_blank,5,75]. Feyenoord, de nummer vier van de ranglijst, neemt het op zaterdagavond in eigen huis op tegen laagvlieger NEC. Eerder dit seizoen kwamen de Rotterdammers in Nijmegen niet verder dan 3-3, maar ditmaal pakt de ploeg van coach Ronald Koeman volgens het wedkantoor wel de volle winst ([a,http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=283136&bid=16208,_blank,1,23]). Een zege van NEC levert 11,50 op.

Opvallend is verder dat RKC Waalwijk volgens het wedkantoor de beste kansen heeft in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (2). FC Groningen is licht favoriet (2,15) in de streekderby tegen sc Heerenveen.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel