Schweinsteiger haakt af bij Duitse nationale ploeg

0 reacties
23 maart 2016, 11:25

Bastian Schweinsteiger zit alweer in de lappenmand. Verschillende Duitse media melden woensdag dat de middenvelder van Manchester United de nationale ploeg van Duitsland heeft verlaten, nadat hij dinsdag een blessure aan zijn rechterknie had opgelopen.

Schweinsteiger zou naar München zijn gegaan om een MRI-scan van het gekwetste gewricht te laten maken. De aanvoerder van de regerend wereldkampioen was nog maar net hersteld van een knieblessure die hem twee maanden aan de kant had gehouden.

Duitsland oefent deze maand tegen Engeland (26 maart) en Italië (29 maart). Mesut Özil en Karim Bellarabi trainen woensdag ook niet met de Duitse selectie, maar zij kampen slechts met lichte pijntjes. Zij worden in het hotel van die Mannschaft behandeld.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel