Rafael der Vaart heeft geen hoge verwachtingen van Feyenoord en voorspelt teleurstellende eindklassering
Rafael van der Vaart heeft in gesprek met de NOS zijn voorspellingen over het nieuwe seizoen in de Eredivisie gedeeld. De voormalig middenvelder verwacht dat PSV kampioen wordt, Ajax als tweede eindigt en Feyenoord genoegen moet nemen met de derde plek.
"Ik zeg PSV, Ajax, Feyenoord. In die volgorde", aldus Van der Vaart, die uitlegt waarom hij de club uit Eindhoven op dit moment als belangrijkste titelkandidaat beschouwt. "PSV, omdat ik een ontzettende Peter Bosz-fan ben. En als je me het op dit moment vraagt, dan maken zij gewoon de beste indruk."
Als voormalig speler van Ajax hoopt Van der Vaart dat de Amsterdammers het goed gaan doen. "Maar qua aankopen vind ik het nog niet best - ze moeten Ziyech terughalen! - en ze draaien een mindere voorbereiding. En ik denk dat Slot vorig jaar al het maximale heeft gepresteerd met Feyenoord."
Pierre van Hooijdonk verwacht daarentegen dat Feyenoord de landstitel prolongeert. "Het is allemaal vrij stabiel gebleven en ik denk zelfs dat ze beter zijn dan vorig seizoen. Zeker als Lutsharel Geertruida blijft en buitenspeler Luka Ivanusec er nog bij komt. De speelstijl is duidelijk en Arne Slot kan zijn gewenste spel snel projecteren op de nieuwe spelers. Feyenoord begint in die zin met een voorsprong aan het seizoen en aanvallend zit Feyenoord breder in de spelers dan vorig seizoen."