‘Ten Hag en Leverkusen verkopen volgende grote naam: aanvoerder vertrekt naar Monaco’

Bayer Leverkusen-trainer Erik ten Hag
Foto: © Imago
0 reacties
24 juli 2025, 13:12

Bayer Leverkusen gaat op korte termijn afscheid nemen van doelman Lukás Hrádecký, zo lijkt het. Fabrizio Romano meldt dat AS Monaco persoonlijk rond is met de Fin. Bayer Leverkusen had Mark Flekken al aangetrokken als vervanger.

Hrádecký, die eerder voor FB Esbjerg en Bröndby IF had gespeeld, verruilde Eintracht Frankfurt in 2018 voor Bayer Leverkusen. Sindsdien speelde de doelman liefst 286 duels voor Die Werkself en mocht in 2024 als aanvoerder de Bundesliga-titel in ontvangst nemen.

Artikel gaat verder onder video

Ook het afgelopen seizoen was de Slowaakse Fin nog de vaste eerste doelman van het elftal van Xabi Alonso, maar met zijn 35 jaar werd duidelijk dat dat het aankomende jaar onder nieuwe trainer Erik ten Hag niet meer het geval zou zijn. Flekken werd voor zo’n tien miljoen euro overgenomen van Brentford als zijn opvolger.

Hrádecký gaat de nummer twee van de Bundesliga naar alle waarschijnlijkheid verlaten voor AS Monaco. Volgens Romano zijn de speler en de club het eens en ligt er een contract klaar in het vorstendom. Alleen de clubs moeten het nog eens worden. Hrádecký heeft nog een contract van één jaar bij Bayer Leverkusen.

➡️ Meer nieuws over Erik ten Hag

👉 Oud-speler haalt uit naar Ten Hag: ‘Hij respecteerde me niet’ 🔗

👉 Bosz onthult: ‘Daar heb ik met Ten Hag over gebeld’ 🔗

👉 Ten Hag duikt ineens op in Johan Cruijff ArenA met wereldster 🔗

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel