Liverpool-coach: "Top-acht zou fantastisch zijn"

0 reacties
12 november 2012, 12:10

Liverpool is inmiddels zes competitieduels ongeslagen en sleepte dit weekend een 1-1 gelijkspel uit het vuur tegen Chelsea, maar manager Brendan Rodgers blijft voorzichtig. Zijn ploeg staat nog slechts dertiende in de Premier League en de coach weet dat het lastig zal worden om op korte termijn een sprong voorwaarts te maken.

"De realiteit is dat we een enorm eind achter liggen", zegt Rodgers, deze zomer overgekomen van Swansea City, bij de BBC. Hij benadrukt dat er niet te veel verwacht mag worden van zijn elftal. "Liverpool is vorig seizoen achtste geworden. Het zou een fantastische prestatie zijn als we nu hoger weten te eindigen. Dat is, gezien waar we nu staan, de realiteit vrees ik. Maar onze jonge spelers worden beter en beter."

Het feit dat een club met de rijke historie van Liverpool om een plek bij de eerste acht moet spelen, doet ook Rodgers pijn. "Maar we kunnen niet naar het verleden blijven kijken. Wij hebben niet de financiële middelen om het gat naar de top dat ontstaan is, in één klap te dichten. We moeten dus de weg van de geleidelijkheid bewandelen."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel