Spaanse justitie onderzoekt ook transfer Neymar

0 reacties
18 december 2013, 19:26

De transfer van de Braziliaanse wereldster Neymar naar FC Barcelona krijgt mogelijk nog een staartje. De aanvaller stapte afgelopen zomer voor een slordige 57 miljoen euro over naar de Catalaanse grootmacht, maar Santos, de club waar Neymar vandaan komt, meldt dat het maar 17 miljoen euro kreeg voor haar vedette. Een insider claimt dat de ontbrekende 40 miljoen euro zwart overgemaakt zou zijn aan (de familie van) Neymar.

De kwestie is voor de Spaanse justitie reden genoeg om onderzoek te doen naar de desbetreffende transfer. Het zal Barça verzoeken om het contract omtrent de transfer bij de rechtbank in te leveren, zodat de constellatie duidelijk zal worden en er eventueel stappen ondernomen kunnen worden. Barcelona stelt in ieder geval dat het zich van geen kwaad bewust is.

Eerder op woensdag werd ook al bekend dat de Europese Commissie gaat onderzoeken of Spaanse clubs illegale staatssteun hebben ontvangen, aangezien de clubs vele miljoenen euro's aan belastingvoordeel zouden hebben gekregen.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel