Onder leiding van de nieuwe manager David Moyes presteerde Manchester United de afgelopen maanden ondermaats in de Premier League. De komende weken kan de Engelse topclub zich versterken op de transfermarkt, maar de Schot twijfelt of er aankopen zullen worden gedaan.
Moyes vreest dat de gewenste spelers in januari niet te halen zijn. "We willen graag enkele aanwinsten strikken, maar zijn deze ook allemaal beschikbaar? Waarschijnlijk zal dat niet het geval zijn", verwacht Moyes. United toonde zich afgelopen zomer ook al rustig op de transfermarkt. Toen kwam alleen de Belgische middenvelder Marouane Fellaini over van Everton.
United bezet momenteel slechts de zevende plaats in de Engelse competitie. De ploeg van Moyes werd zondag bovendien uitgeschakeld in het toernooi om de FA Cup.