'Lucca die voor meer geld vertrekt dan Xavi Simons zou gewoon diefstal zijn'

24 juni 2023, 09:00
2 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Er wordt door veel Europese topclubs getrokken aan Xavi Simons, maar PSG lijkt de beste papieren te hebben. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano kunnen de Parijzenaren de PSV-aanvaller voor slechts zes miljoen euro overnemen in de maand juli. Ajax-flop Lorenzo Lucca is teruggegaan naar zijn club AS Pisa en staat in de belangstelling van Udinese, hij moet 8 miljoen euro kosten. De wereld op zijn kop, concluderen host Stan Timmerman, hoofdredacteur Dominic Mostert en redacteur Tijmen Gerritsen in de nieuwste FCUpdate Podcast.

De FCUpdate Podcast is hieronder te beluisteren, vanaf het begin gaat het over Xavi Simons en zijn toekomst bij PSV.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. Jayde
    3 Reacties
    1.231 Dagen lid
    0 Likes
    Jayde
    Gekopieerd!

    Lucca of Simons, dat heeft toch NUL KOMMA NUL met elkaar te maken? Wat een achterlijke vergelijking, heeft de zgnd. FCupdate-podcast niets beters te melden? Wat een lachertjes zijn jullie, nog geen 30 eurocent waard.

  2. zokanhetook
    4 Reacties
    1.231 Dagen lid
    0 Likes
    zokanhetook
    Gekopieerd!

    Het is niet de wereld op zijn kop.
    1 er is meer dan geld, al wordt ons dagelijks verteld dat het niet zo is
    2 contracten zijn altijd leading.
    3 En inderdaad, het is een kwestie van vraag en aanbod. Net als met bijv een schilderij, als vele rijken het willen hebben is het miljoenen keer meer waard, dan als ik alleen het wel een aardig tekeningetje vind.