Noord-Ierland lijkt nog altijd af te stevenen op kwalificatie voor het EK van 2008. De Noord-Ieren wonnen woensdag simpel met 3-1 van Liechtenstein, waardoor ze landen als Spanje en Denemarken nog altijd achter zich laten in kwalificatiegroep F.
Grote man bij Noord-Ierland was, zoals vrijwel altijd deze kwalificatiecyclus, David Healy. De spits van Fulham maakte de eerste twee goals. Lafferty maakte er vervolgens 3-0 van, waarna Frick in de laatste minuut de eer van Liechtenstein redde.
Noord-Ierland staat nu tweede in de groep, twee punten achter koploper Zweden. Spanje heeft één punt achterstand op de Noord-Ieren. Denemarken zelfs zes, maar de Scandinaviërs hebben nog wel één wedstrijd voor de boeg.