Roda blijft rekenen op Yulu-Matondo

0 reacties
9 augustus 2007, 10:24

In Kerkrade gaat men er nog altijd vanuit dat het komend seizoen kan beschikken over Jeanvion Yulu-Matondo. De spits uit Congo werd eerder deze week gepresenteerd als nieuwste aanwinst, maar amper 48 uur later leek de aanvaller zich bedacht te hebben. Hj ontbrak woensdag op de training, maar directeur Huub Narinx heeft nog alle vertrouwen in een goede afloop.

Volgens L1 heeft Narinx inmiddels telefonisch contact gehad met Yulu-Matondo en zal de oud-spits van Club Brugge zich vandaag melden op de training. 

Eerder liet Eric Depireux, de manager van de 21-jarige spits, weten dat Yulu-Matondo toch niet meer naar Roda JC wilde. "De vader van Yulu-Matondo heeft op het allerlaatste moment in zijn eentje nog met andere clubs gesproken. En hij denkt alleen maar aan geld. Ik had een fantastisch contract voor Yulu bedongen in Kerkrade, maar zijn vader dacht er blijkbaar anders over."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel