Jol kreeg ontslag van neefje te horen

0 reacties
Ger
28 oktober 2007, 18:15

Martin Jol moest donderdag pas na afloop van de UEFA Cup-wedstrijd tegen Getafe vernemen dat hij door Tottenham Hotspur was ontslagen. De Scheveninger werd op de hoogte gebracht door zijn neefje Rob.

"Het verhaal dat ik het al voor de wedstrijd wist, is absolute onzin", stelt Jol in de krant The People. "Ik zag mijn neefje direct na de wedstrijd in de spelerstunnel. Hij trok me aan mijn arm en vertelde me dat iedereen blijkbaar al wist dat ik was ontslagen. Ik ben toen naar de kleedkamer gegaan om het de spelers te vertellen. Ze stonden op en klapten voor me. Het was zeer emotioneel."

Jol is ook niet teleurgesteld in voorzitter Daniel Levy of in de club. "Ik heb geen probleem met Daniel of met de club. Ze hebben me altijd heel goed behandeld. Spurs is een fantatische club en ik weet zeker dat het team beter en beter zal worden." Jol wil zelf graag in het Engelse voetbal werkzaam blijven. "Ik ga nu eerst een paar weken bijkomen, maar ik wil in Engeland blijven. Ik heb een huis hier, mijn dochter heeft het naar haar zin op school. We houden van Engeland."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel