De uitzending van Sportschau, de Duitse tegenhanger van Studio Sport, behaalde zaterdag met 5,99 miljoen kijkers een seizoensrecord. Volgens boulevardblad Bild is de fikse stijging niet te danken aan de spannende duels maar aan de kleding van presentatrice Monica Lierhaus.
De 37-jarige Lierhaus leek de wedstrijden uit de Bundesliga aan te kondigen in een doorschijnend truitje, waardoor duidelijk een zwarte beha zichtbaar was. In werkelijkheid ging het om een creatie van Dolce & Gabbana uit een kledingzaak in München waarbij een beha op de kleding was gestikt.
Sportschau-chef Steffen Simon houdt zich op de vlakte over de opmerkelijke outfit van zijn anchorwoman. "Publiekelijk doen we geen uitspraken over de kleding van onze presentatoren. Maar de kijkcijfers waren natuurlijk top..."