Gattuso helpt Sno aan transfer naar Genoa

0 reacties
14 juli 2011, 08:56

Evander Sno staat voor een mooie transfer. De bij Ajax overbodig geworden middenvelder wordt donderdag, mits hij medisch wordt goedgekeurd, gepresenteerd bij Genoa. Hij dankt de overgang aan niemand minder dan Gennaro Gattuso.

Gattuso kent Sno nog van de Champions League-wedstrijd Celtic- AC Milan in 2007. Daarin werd Sno, toen nog speler van Celtic, tot man of the match uitgeroepen. “Gattuso adviseerde Genoa hem aan te trekken”, zegt de zaakwaarnemer van Sno, Jerry de Koning, in gesprek met De Telegraaf.

“Na die bewuste wedstrijd in 2007 hielden Evander en Gennaro contact”, legt De Koning uit. “Gattuso was er gezien de kwaliteiten van Evander verbaasd over dat geen club toehapte en heeft zich voor hem ingezet.”

Er ligt voor Sno een contract voor één jaar, met een optie voor nog drie seizoenen, klaar bij Genoa. Op de medische keuring staat wellicht enige spanning, want in september vorig jaar kreeg Sno een hartaanval in het beloftenduel tussen Ajax en Vitesse. De Koning maakt zich echter geen enkele zorgen over de test die zijn cliënt zal ondergaan. “Volgens alle artsen die hij in Nederland heeft geraadpleegd, is hij volkomen medisch fit. Sterker nog, hij is beter beschermd dan welke speler dan ook. Als zijn hart faalt, zorgt een kastje onder zijn huid dat het weer gaat kloppen.”

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel