Jos Luhukay wordt dit seizoen niet ontslagen bij FC Augsburg. Dat heeft clubvoorzitter Walter Seinsch al voor de start van de competitie laten weten. Luhukay promoveerde vorig seizoen verrassend met Augsburg naar het hoogste niveau.
In de eerste Bundesliga wordt Augsburg dit jaar gezien als gedoodverfde degradant. En als er verloren wordt, wordt vrijwel altijd de trainer verantwoordelijk gesteld. Bij Augsburg echter niet, zo stelt Seinsch. "Al verliest hij alle 34 competitiewedstrijden van dit seizoen, we zullen Jos Luhukay niet ontslaan", aldus de preses.
De 48-jarige Luhukay is sinds april 2009 hoofdtrainer van FC Augsburg. De Zuid-Duitse club debuteert komend seizoen op het hoogste niveau in Duitsland.