Adriaanse wil nog een centrale verdediger

0 reacties
5 augustus 2011, 16:11   Bijgewerkt: 16:16

FC Twente-coach Co Adriaanse hoopt dat zijn ploeg voor het sluiten van de transfermarkt nog een centrale verdediger kan halen. De trainer heeft momenteel drie centrumverdedigers tot zijn beschikking en dat is er één te weinig, vindt hij.

FC Twente speelt achterin normaliter met Peter Wisgerhof en Douglas. De enige stand-in is Rasmus Bengtsson, die zondag tegen NAC Breda de geschorste Douglas vervangt. Adriaanse: "Maar voor twee centrale verdedigers moeten er eigenlijk twee vervangers zijn. Nu moeten we improviseren als de nood aan de man komt."

Met die extra verdediger er bij is de selectie van FC Twente voor komend seizoen wel rond, vindt Adriaanse. "Dan hebben we alle posities dubbel bezet."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel