Jans ligt niet wakker van zware seizoensstart

0 reacties
2 augustus 2011, 17:53

SC Heerenveen heeft weinig tijd om in het seizoen te groeien. De ploeg uit Friesland moet direct aan de bak, want na de openingswedstrijd tegen NEC (thuis) wachten duels met Ajax (uit), FC Twente (thuis), Feyenoord (uit) en FC Groningen (thuis).

Menig coach zou niet blij zijn met zo'n zware start van het seizoen, maar Jans vindt het allemaal prima. "Dit interesseert mij helemaal niets. Je speelt over een heel seizoen twee keer tegen elkaar, uit en thuis. Ik zie het juist als hele mooie wedstrijden", luidt de nuchtere reactie van de oefenmeester op de website van de Friese club.

SC Heerenveen sloot de voorbereiding dit weekend af met een 5-4 zege op Olympiakos. Jans is tevreden over het werk dat deze zomer verricht is. "We hebben goed en hard met elkaar gewerkt. Daar houden we een goed gevoel aan over. Tegen Olympiakos heb ik genoten, al gaven we in de eerste helft achterin veel te veel weg. Het was een goede tegenstander, maar vier doelpunten is wel veel. Dat hadden er ook nog meer kunnen zijn. Het is goed om te zien dat we veerkracht getoond hebben. Toen we 5-4 voorkwamen hadden we zelfs mogelijkheden om uit te lopen."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel