Eén dag voor de eerste competitiewedstrijd van het seizoen heeft NEC een nieuwe shirtsponsor gevonden. De ploeg uit Nijmegen speelt minimaal de komende vier duels met de naam en het logo van Stichting Energy4All op de borst.
Energy4All bestaat sinds 2006, met als doel geld in te zamelen voor het onderzoek naar een medicijn voor energiestofwisselingsziekten. Rond de eerste wedstrijden van NEC dit seizoen zal de stichting diverse fondsenwervende acties opzetten.
"Dit partnership is een prachtige kans voor Energy4All. We zijn dringend op zoek naar landelijke naamsbekendheid om ons doel te bereiken. We verwachten dat we door de samenwerking met NEC, en alle fondsenwervende acties die rondom de shirtsponsoring worden georganiseerd, een belangrijke stap kunnen maken naar ons einddoel. Meer naamsbekendheid is een voorwaarde om voldoende financiële middelen te genereren die nodig zijn voor het onderzoek naar een medicijn tegen energiestofwisselingsziekten", meldt voorzitter Jan van Duijn van Energy4All.
Tijdens de voorbereiding speelde NEC nog vooral in een sponsorloos tenue. Vorig seizoen speelde de club met reclame voor het eiland Curaçao op de borst.