QPR in handen van Maleisische F1-teambaas

0 reacties
Ger
18 augustus 2011, 14:58   Bijgewerkt: 15:32

Queens Park Rangers komt in handen van de Maleisiër Tony Fernandes. De zakenman is eigenaar van de vliegtuigmaatschappij AirAsia en geldschieter van de Formule 1-renstal Team Lotus.

De 47-jarige Fernandes heeft de macht bij QPR gekregen door de aandelen over te nemen van Bernie Ecclestone and Flavio Briatore, beiden grote namen uit de Formule 1. "Ik ben een grote fan van West Ham, maar heb ook een speciaal plekje voor QPR. Ik wilde altijd al in het voetbal betrokken zijn en de mogelijkheid bij QPR was te mooi om te laten liggen", aldus Fernandes.

QPR promoveerde deze zomer naar de Premier League. De Londenaren vierden hun terugkeer op het hoogste niveau afgelopen zaterdag met een fikse thuisnederlaag tegen Bolton Wanderers (0-4).

Het laatste nieuws uit de Formule 1 en andere raceklasses lees je op GPUpdate.net!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel