Werder Bremen is ook na drie speeldagen nog zonder punten in het nieuwe Bundesliga-seizoen. De gevallen topclub ging zaterdag in de uitwedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach met 4-1 onderuit.
Thorgan Hazard, de jongere broer van Chelsea-speler Eden Hazard, zorgde er met twee goals voor dat Borussia Mönchengladbach na zeventien minuten al met 2-0 voor stond. Raffael was in de 21ste minuut uit een strafschop verantwoordelijk voor de 3-0 en legde vier minuten voor doelwissel de ruststand vast op 4-0. Serge Gnabry redde in de 73ste minuut, op aangeven van voormalig AZ-speler Aron Jóhannsson, met een mooie volley de eer voor Werder Bremen met de 4-1. Zeven minuten later onderscheidde Jóhannsson zich op negatieve wijze, door een directe rode kaart te pakken.
Ook Schalke 04 is nog puntloos, maar de ploeg van Klaas-Jan Huntelaar gaat zondag nog op visite bij Hertha BSC. Borussia Mönchengladbach staat met zes punten op een gedeelde vierde plaats.