Paderborn-trainer heeft mogelijk corona, ploeg speelt vanavond

0 reacties
13 maart 2020, 13:21   Bijgewerkt: 13:30

Het feit dat de Bundesliga dit weekend doorgaat, begint steeds merkwaardiger te worden. Vrijdagavond staat het duel tussen Fortuna Düsseldorf en SC Paderborn 07 op het menu, maar bij de bezoekers zal Steffen Baumgart in ieder geval niet op de bank zitten. Hij heeft mogelijk het coronavirus onder de leden.

De coach voelde zich niet lekker en vertoonde tekenen van het coronavirus. De club heeft hem vrijdag laten testen en de uitslag daarvan wordt vanmiddag verwacht. Via de eigen kanalen wenst zijn werkgever hem beterschap. De club zit wel in een bizarre situatie, aangezien het team vanavond de belangrijke wedstrijd tegen Düsseldorf moet spelen. Paderborn staat laatste, terwijl de tegenstander van vanavond de zestiende plaats bezet.

In Duitsland is, in tegenstelling tot zo'n beetje alle Europese landen, besloten om dit weekend wél te spelen. Bayern München-spelmaker Thiago Alcantara liet eerder vandaag al weten dat hij daar totaal geen begrip voor heeft.

Lees ook: Bundesliga ligt vanaf dinsdag stil

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel