De ongelooflijke reden dat Heracles - Feyenoord later begint

screenshot Hans Kraaij jr heracles lat
Foto: © ESPN
0 reacties
3 mei 2025, 18:52

Zaterdagavond staat het Eredivisie-duel tussen Heracles Almelo en Feyenoord op het programma, maar vanwege een bijzondere oorzaak wordt het begin van de wedstrijd uitgesteld. De lat in het Asito Stadion zou namelijk te laag hangen.

Tijdens de uitzending van ESPN legt Hans Kraay jr verslag vanuit Almelo. "Ik heb zojuist begrepen dat van die goal de lat te laagt hangt", zegt de verslaggever terwijl hij naar het doel in kwestie wijst. "En we wilden de lat vandaag erg hoog leggen", grapt Kraay.

Artikel gaat verder onder video

"We gaan nog even niet starten", zo luidt de conclusie. In de studio van de Eretribune wordt hardop gelachen en vraagt Aletha Leidelmeijer hoe zoiets mogelijk is. Kraay zweert zelf niet aan de lat gehangen te hebben. De arbitrage gaat eerst de afmetingen van de doelen in Almelo na.

Update 18.54 uur

De wedstrijd is inmiddels, negen minuten te laat, begonnen. Volg hier ons liveverslag van de Eredivisie.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel