'Vermoorde ex-preses Türkiyemspor zat in drugs'

0 reacties
Ger
22 februari 2007, 11:42

De zaterdagavond geliquideerde ex-voorzitter van hoofdklasser Türkiyemspor zat volgens politie en justitie in de heroïnehandel. De 40-jarige Nedim Imaç werd ervan verdacht een kopstuk te zijn van de Turkse heroïnemaffia in Nederland. Türkiyemspor zou ook door Imaç zijn gefinancierd met heroïnegeld.

Imaç werd in de Amsterdamse wijk Osdorp doodgeschoten. Volgens de politie zijn er meerdere schoten op de ex-voorzitter gelost en hij is onder meer in zijn hoofd geraakt. Imaç overleed op straat aan zijn verwondingen. De politie gaat uit van meerdere daders, die nog voortvluchtig zijn.

Türkiyemspor kwam begin dit jaar in het nieuws toen de Belastingdienst een naheffing van 1,3 miljoen euro bij de Amsterdamse amateurclub neerlegde. Er zouden de afgelopen vijf jaar geen premies en geen loonbelasting zijn afgedragen.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel