België heeft de EK-aspiraties van Servië flink om zeep geholpen. In Brussel wonnen de Rode Duivels met 3-2. Grote man bij de Belgen was AZ-spits Moussa Dembele, die na een schorsing van drie wedstrijden eindelijk weer speelgerechtigd was. Hij scoorde twee keer. Debutant Mirallas was ook trefzeker.
België stond voor rust al met 2-0 voor, door goals van Dembele en Mirallas. Diep in de tweede helft bracht Kuzmanovic de spanning terug door de 2-1 te maken, maar een tweede doelpunt van Dembele besliste het duel definitief in Belgisch voordeel. Kuzmanovic maakte in blessuretijd nog wel 3-2, maar de Belgen lieten zich in de laatste seconden de kaas niet meer van het brood eten.
Door de nederlaag van Servië, en het puntverlies van Portugal in Armenië (1-1), is Leo Beenhakker de grote winnaar van de avond. De bondscoach is met Polen, door de misstappen van de concurrenten, een reuzenstap dichter bij het EK.