Feyenoord werd deze zomer beroofd van twee pareltjes uit de eigen jeugd. Georginio Wijnaldum vertrok eerst naar PSV en FC Twente kocht op de laatste dag van de transfermarkt Leroy Fer. Wijnaldum bekijkt de transfer vanuit meerdere perspectieven.
"Ik was er blij mee dat hij het de laatste tijd heel goed deed, ondanks alle ophef", aldus Wijnaldum in NUsport. "Dat Feyenoord als team goed presteerde, deed me ook goed."
Wijnaldum is blji dat zijn oude maatje een stap hogerop heeft kunnen maken. "Voor Leroy ben ik heel blij dat hij naar Twente is gegaan, want ik weet dat hij dat echt heel graag wilde. Bovendien gaat hij er denk ik op vooruit. Maar voor ons als PSV zijnde is zijn transfer zeker niet gunstig, nee. En voor Feyenoord is het ook minder. Maar ja, het is niet anders."
Wijnaldum heeft het bij PSV naar zijn zin, ook al staat hij op papier niet op zijn favoriete positie. "Ik speel natuurlijk liever op tien. Maar als rechtshalf heb ik bij PSV een vrije rol. Daardoor kom ik tijdens de wedstrijd vaak op de tien-positie en voor de goal terecht. Dat bevalt me prima."