Roda JC ziet af van bijzondere tafelconstructie in stadion

0 reacties
18 augustus 2014, 16:15

Roda JC had meerdere plannen liggen om het Parkstad Limburg Stadion te verbouwen, wat de exploitatie van het stadion ten goede moest komen. Er werden vier varianten uitgewerkt, waaronder één met een ingenieuze dakconstructie, maar het is nu duidelijk geworden dat er in ieder geval geen dak boven de voetbaltempel zal komen. Dat meldt het Limburgse L1.

De variant met de zogeheten tafelconstructie was zeer innovatief en ambitieus, maar de gemeente Kerkrade vindt de potentiële opbrengsten de investering niet waard. "Wij blijven onderzoek doen naar mogelijkheden om tot een verbeterde exploitatie te komen. De overkapping zal niet in het vervolgonderzoek worden meegenomen", liet de gemeente optekenen.

De gemeente Kerkrade en Parkstad Limburg Stadion startten begin dit jaar een onderzoek naar de mogelijkheden met het stadion. Indien er sprake zou zijn van een overkapping, dan zou het stadion meer evenementen kunnen herbergen, wat zeer lucratief zou kunnen zijn.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel