In navolging van het debat van de kandidaten voor het voorzitterschap bij de FIFA met het Europees Parlement gaat het debat tussen de vijf gegadigden voor de hoogste post van de wereldvoetbalbond bij de BBC ook niet door.
De Engelse zender had haar zinnen gezet op het debat, maar kreeg alleen een toezegging van Jérôme Champagne. De Franse kandidaat-voorzitter toonde zich de afgelopen maanden het meest welwillend, als het gaat om een debat tussen de gegadigden. De andere vier kandidaten dan Champagne konden of wilden op 15 februari niet opdraven bij de BBC. Eerder ving ESPN al bot bij de kandidaten.
Champagne strijd op 26 februari in de presidentsverkiezingen met de Jordaanse prins Ali bin Al-Hussein, sjeik Salman bin Ebrahim al Khalifa uit Bahrein, de Zuid-Afrikaan Tokyo Sexwale en de Zwitser Gianni Infantino om de opvolging van de aftredende en geschorste FIFA-preses Sepp Blatter.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen