Michiel Kramer ergert zich kapot: ‘Hou gewoon een keer je bek, man! Dat hoort er ook bij’
Michiel Kramer stoort zich aan de houding van scheidsrechters in Nederland. De spits van RKC Waalwijk vertelt bij Rijnmond Sport dat hij er een hekel aan heeft dat arbiters geen gesprekken aangaan tijdens wedstrijden met spelers van beide partijen.
“Het is topsport, het hoogste niveau in Nederland. Als je vecht tegen degradatie, of je speelt voor het kampioenschap en er staat zóveel druk op, dan ga je een keer emotioneel reageren”, begint Kramer. “Dat hoort er gewoon bij, je moet als scheidsrechter ook gewoon kunnen incasseren. ‘Hou gewoon een keer je bek, man!’ mogen ze ook gewoon terugzeggen. Dat vind ik ook niet erg…”, gaat de aanvaller verder.
“Ik denk dat je die wisselwerking moet houden, maar de scheidsrechters van tegenwoordig…”, hekelt Kramer, die een gepikeerde scheidsrechter imiteert door naar zijn borstzak te grijpen. “Wat wil je dan? Je kan toch gewoon praten met elkaar?”, eindigt Kramer.
De 35-jarige spits leed vorige week duur puntverlies met RKC tegen Sparta Rotterdam door een arbitrale beslissing van videoscheidsrechter Bas Nijhuis. Nijhuis besliste dat Sparta een penalty mocht nemen in de slotfase van de wedstrijd, waardoor Sparta op 1-1 kon komen. Op het eerste oog leek er niet veel aan de hand bij de strafschopsituatie.