Vandaag Inside lacht Carragher uit na Liverpool - PSV: 'Schei uit!'

Vandaag Inside met Goedele Liekens
Foto: © Vandaag Inside
0 reacties
28 november 2025, 07:52

De tafelgasten van Vandaag Inside zijn lyrisch over PSV na de spectaculaire overwinning op Liverpool in de Champions League. Tegelijkertijd lachen René van der Gijp en Johan Derksen om Jamie Carragher, die voor opvallende televisie zorgde bij CBS Sports.

Volgens Van der Gijp staat PSV weer ‘op de kaart’ na de ruime overwinningen op Napoli (6-2) en Liverpool (1-4). “Dat is leuk, man. De transferwaardes stijgen, de club heeft meer aanzien. Is toch heerlijk? De zege op Liverpool was volkomen terecht.”

Artikel gaat verder onder video

Sommigen wijzen naar het overlijden van Diogo Jota als mogelijke oorzaak van de sportieve dip, al heeft Arne Slot aangegeven dat niet als excuus te willen gebruiken. Nadat Van der Gijp zegt dat het overlijden ‘enorme impact’ had, antwoordt Johan Derksen: “Ik geloof nooit dat ze daardoor verliezen van PSV. Liverpool moet het hoofd koel houden. Dit komt wel weer goed.”

Carragher was als analist te gast bij CBS Sports, dat ook beelden deelde van hoe het Liverpool-icoon de wedstrijd beleefde. Zo riep hij bij de 1-2 van Guus Til: “What the fuck gebeurt er?” Even later zag hij tot zijn frustratie Cody Gakpo de bal over het PSV-doel koppen: “Fucking hell Gakpo.”

Ook bij de 1-3 van Couhaib Driouech was het raak. Carragher baalde dat Ibrahima Konaté in de fout ging. Hij pakte demonstratief zijn telefoon en leek iemand te bellen. “Ik heb genoeg van hem gehad. Hem opstellen is al reden genoeg om ontslagen te worden. Als je hem blijft opstellen… dan hoor je daar voor ontslagen te worden”, zei hij over Arne Slot.

“Die Carragher neemt zichzelf wel heel serieus”, reageert Van der Gijp. “Die begon te bellen met iemand, dat er één uit moest. Wie bel je dan? Je vrouw? Wij hebben toch nooit zo naar een wedstrijd zitten kijken?” Derksen kijkt ook op van de beelden: “Schei uit!”

Wordt Arne Slot ontslagen?

Toen de emoties wat waren bedaard, schreef Carragher in zijn column voor The Telegraph dat Slot resultaten moet boeken in de komende wedstrijden tegen West Ham United, Leeds United en Sunderland. "Alles minder dan zeven punten maakt de al onacceptabele situatie onhoudbaar", aldus Carragher. "Arne Slot heeft een week om zijn baan te redden. Hoeveel goodwill de manager ook heeft, Liverpool kan het dalende niveau van de afgelopen drie maanden simpelweg niet blijven accepteren."

Is Arne Slot nog de juiste man voor Liverpool?

Laden...
114 stemmen
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel