Theo Janssen: 'Sorry, maar Feyenoord mist hem niet'

21 oktober 2026, 18:28
Theo Janssen
Foto: © Ziggo Sport
0 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Theo Janssen is onder de indruk van de verrichtingen van Nacho Ferri bij Feyenoord. Bij Ziggo Sport zegt de oud-middenvelder dat de Rotterdammers Ayase Ueda, de Eredivisietopscorer van vorig seizoen, in feite helemaal niet missen.

Ueda (28) kwam vorig seizoen eindelijk tot bloei in het shirt van Feyenoord. De Japanner kwam in zijn derde jaar in De Kuip in totaal tot 26 doelpunten, waarvan 25 in de competitie. Daarmee eindigde hij als topscorer van de Eredivisie. Nadat Ueda afgelopen zomer op het WK twee keer tot scoren kwam tegen Tunesië (0-4 winst), verkocht Feyenoord de spits later deze zomer voor zo'n 15 miljoen euro aan het Franse LOSC Lille.

Artikel gaat verder onder video

Als vervanger van Ueda pikte Feyenoords technisch directeur Dévy Rigaux de Spanjaard Ferri (21) op bij KVC Westerlo. De spits begon ietwat moeizaam aan zijn Rotterdamse periode, maar is inmiddels helemaal los: in de afgelopen vier Eredivisiewedstrijden was Ferri goed voor zes doelpunten. In de Champions League staat hij nog droog, maar hoopt hij vanavond tegen Real Betis (uit, 21.00 uur) van 'de nul' af te komen.

Janssen krijgt bij Ziggo Sport de vraag of Ueda nog gemist wordt bij Feyenoord. "Nou, ik moet zeggen dat die Ferri het ook wel aardig doet", reageert het Vitesse-icoon. "Hij is wel een ander type speler dan Ueda. Die is meer in de zestien. Ferri is ook lichamelijk sterk. Hij loopt heel veel en werkt keihard, dus het zijn andere types. En bij het spel dat Feyenoord nu speelt, past Ferri wel heel goed. Dus ze missen Ueda niet, sorry."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen