Het laatste voetbalnieuws » Internacional wint tweestrijd Copa Sudamericana
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Internacional wint tweestrijd Copa Sudamericana

Gepubliceerd op donderdag 4 december 2008 om 10:23

Internacional mag de trofee van de Copa Sudamericana in de prijzenkast plaatsen. In de verlenging werd het Argentijnse Estudiantes verslagen: 1-1. Het heenduel had Internacional in Argentinië met een 0-1 overwinning afgesloten.

Estudiantes poetste in de return in Brazilië de opgelopen schade in eerste instantie nog wel weg. Agustin Alayes maakte in de tweede helft het doelpunt. Vijf minuten voor het einde van de tweede verlenging besliste Nilmar de confrontatie in het voordeel van Internacional, dat zich tot de eerste Braziliaanse winnaar van de Copa Sudamericana kroonde.

In de resterende tijd liet Estudiantes overigens de emoties nog de vrije loop. Rodrigo Braña en Boselli incasseerden allebei een rode kaart.


Gerelateerd

Clubs

SC Internacional

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media