Het laatste voetbalnieuws » Rivaldo blijft hopen op WK
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Rivaldo blijft hopen op WK

Rivaldo blijft hopen op WK

Gepubliceerd op dinsdag 21 maart 2006 om 10:22

Rivaldo weigert zich er bij neer te leggen dat hij komende zomer niet aanwezig zal zijn bij het WK. De Braziliaanse balgoochelaar ontbreekt de laatste tijd in de selectie van bondscoach Pareira, maar is er van overtuigd dat hij alsnog een kans zal krijgen. "Ik ben lekker bezig en speel op een hoog niveau", aldus de aanvaller van het Griekse Olympiakos tegen Radio Globo.

Rivaldo speelt sinds de zomer van 2004 bij de Griekse topclub en dat legt hem geen windeieren. De aanvaller lijkt opnieuw landskampioen te gaan worden en zijn ploeg komt jaarlijks uit in de Champions League. Hierdoor is Rivaldo er van overtuigd dat Pareira hem niet zomaar links zal laten liggen. "Ik zie mezelf op het WK spelen. Ik ben ervan overtuigd dat ik dé grote verrassing ben in de definitieve Braziliaanse selectie voor het WK", aldus de linkspoot.

"Ik ben lekker bezig, ben topfit en speel op een hoog niveau. Het probleem is alleen dat de Griekse competitie niet zo veel in beeld wordt gebracht als andere Europese competities. Daarom weet het grote publiek niet goed hoe het me vergaat." Tocht is Rivaldo er zeker van dat bondscoach Pareira hem nauwlettend volgt. "Hij belde me toen bleek dat ik niet bij de selectie zat voor de oefenwedstrijd tegen Rusland. Parreira vertelde me dat ik nog steeds in beeld ben."

Tijdens het WK van 2002 was Rivaldo nog één van de smaakmakers van de Braziliaanse ploeg. In de finale tegen Duitsland stond hij met een hard schot aan de basis van het openingsdoelpunt van Ronaldo. De Duitse doelman Kahn kreeg het schot van Rivaldo immers niet onder controle, waarna Ronaldo kon scoren.


Gerelateerd

Clubs

Olympiakos Piraeus

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media