Kansspelers gokken op winst Oranje

0 reacties
25 juni 2006, 00:29

Oranje gaat zondag winnen van Portugal. Althans, dat denkt 56,9 procent van de toto-spelers. Zij hebben hun geld ingezet op winst van Nederland, zo blijkt zaterdag uit cijfers van de Lotto. Ruim 22 procent denkt echter dat de twee teams gelijk spelen en slechts één op de vijf gokkers voorspelt winst voor Portugal

Arjen Robben zal het eerste doelpunt maken, zo denkt de totospeler. Mocht het hem niet lukken, dan tippen de gokkers Dirk Kuyt of Robin van Persie als de makers van die belangrijke eerste goal. Ruud van Nistelrooy, die vermoedelijk op de bank zal beginnen, staat niet meer in de top-drie.

De meest voorspelde uitslag (21,5 procent) is een 2-1 winst voor Oranje. Daarna volgen een 1-0 winst voor Nederland (15,1 procent), een 2-1 verlies (9,2 procent), een 3-1 winst (7,2 procent) en een 2-0 overwinning (7 procent).

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de app voor Android of iOS!

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel