Grazer na nieuwe straf in de min

0 reacties
Ger
26 maart 2007, 16:24   Bijgewerkt: 16:53

Grazer AK kan lijfsbehoud in de Oostenrijkse Bundesliga uit het hoofd zetten. De ploeg van trainer Lars Söndergaard kreeg van de licentiecommissie van de Oostenrijkse voetbalbond liefst 22 strafpunten opgelegd. Door de sanctie staat hekkensluiter Grazer na 25 competitieduels op min één.

De formatie uit Graz, die momenteel door het leven gaat onder de commerciële naam Liebherr GAK, kreeg eerder al eens zes strafpunten aan de broek. De licentiecommissie straft Grazer vanwege de beroerde financiële huishouding en het herhaaldelijk overtreden van de reglementen.

Sturm Graz kreeg ook opnieuw te maken met puntenaftrek. Na eerder al drie punten gekort te zijn, verliest de club nog eens tien punten. Sturm Graz valt terug naar negentien punten en staat voorlaatste. Beide clubs kunnen nog in beroep tegen de straffen.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel