Jerrel Hasselbaink lijkt een nieuwe club gevonden te hebben. Volgens Eurosport staat de 35-jarige Nederlander op het punt om een contract te tekenen bij de Bulgaarse kampioen Levski Sofia. Reden voor zijn overstap naar Levski is het feit dat Stanimir Stoilov, een goede vriend van de spits, coach is van de Bulgaarse topclub.
"Ik denk serieus na over deze aanbieding. Het lijkt me geweldig om in de Champions League te spelen, zeker omdat mijn goede vriend Stanimir Stoilov de trainer is", zegt de spits. Volgens Hasselbaink kan hij ook naar verschillende Engelse clubs. "Ik heb ook aanbiedingen uit de Premier League en het Championship, maar waarom zou ik niet naar Levski toe gaan?", vraagt de voormalig international zich af.
Hasselbaink kent Stoilov, de coach van Levski Sofia, uit zijn periode als speler bij het Portugese Campomaiorense. Destijds waren Hasselbaink en Stoilov teamgenoten. Hierna speelde Hasselbaink onder meer bij Leeds United, Chelsea en Middlesbrough. Het afgelopen seizoen speelde hij voor Charlton Athletic.