Nederland speelt vanavond tegen Noorwegen met dezelfde voorhoede als afgelopen zaterdag tegen IJsland. Dirk Kuyt (rechts) en Ryan Babel (links) bezetten de flanken, Rafael van der Vaart speelt centraal achter spits Klaas Jan Huntelaar. Op de bank zitten daarom Wesley Sneijder en Robin van Persie.
Sneijder liet eerder deze week nog weten dat hij fit genoeg was voor een basisplek, terwijl ook Robin van Persie de afgelopen dagen probleemloos meetrainde. Desondanks ziet Van Marwijk geen reden om zijn basisploeg van afgelopen zaterdag te wijzigen. Vergeleken met de basisformatie tegen de IJslanders ontbreekt alleen de geblesseerde Nigel de Jong. Demy de Zeeuw neemt zijn plaats in. Rechts in de verdediging speelt opnieuw Dirk Marcellis, die tegen IJsland debuteerde.
De wedstrijd tussen Noorwegen en Nederland begint vanavond al om 19.00 uur. De wedstrijd in Oslo wordt rechtstreeks uitgezonden op RTL4.
Opstelling Nederland: Van der Sar; Van Bronckhorst, Mathijsen, Ooijer, Marcellis; De Zeeuw, Van Bommel; Babel, Van der Vaart, Kuyt; Huntelaar