'CSKA Moskou wil Rijkaard als nieuwe trainer'

0 reacties
5 december 2008, 20:04

Frank Rijkaard staat in de belangstelling van CSKA Moskou. De Russische club wil de voormalig coach van FC Barcelona graag binnenhalen als opvolger van coach Valeri Gazzaev, zo melden diverse media in Rusland. De kandidatuur van de Nederlander zou vrijdag tijdens een clubbijeenkomst zijn bevestigd.

De 54-jarie Gazzaev was jarenlang coach van CSKA Moskou, maar gaf enige tijd geleden aan dat hij na dit seizoen zijn functie neer wilde leggen. Onder leiding van de besnorde Rus won CSKA de afgelopen jaren drie landstitels én de UEFA Cup.

Rijkaard zit sinds afgelopen zomer zonder werk, toen hij bij FC Barcelona vervangen werd door Josep Guardiola. Met de Catalaanse club won hij in 2006 de Champions League. Daarvoor was hij coach van Sparta en het Nederlands elftal.

Naast Rijkaard zou ook de Braziliaanse bondscoach Dunga in beeld zijn bij CSKA.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel