Den Bosch door met drietal zonder papieren

0 reacties
Ger
5 januari 2009, 11:45   Bijgewerkt: 12:10

FC Den Bosch wil de tweede seizoenshelft ingaan met Fred van der Hoorn (foto), Jan van Grinsven en Arnold Scholten op de bank. Het drietal moet tijdelijk de naar Vitesse vertrokken hoofdcoach Theo Bos opvolgen.

Het is echter onzeker of de KNVB toestaat dat Van der Hoorn, Van Grinsven en Scholten het seizoen afmaken. Het drietal beschikt niet over het vereiste diploma van Coach Betaald Voetbal. De KNVB heeft als richtlijn dat een club binnen vier weken een trainer dient aan te stellen die wel in het bezit is van de benodigde papieren.

"Dit overkomt ons. Ik ben er niet mee bezig. Wij gaan de kar trekken en het enige doel is scherp te zijn voor de wedstrijd tegen Excelsior op 16 januari", zegt Van der Hoorn over de KNVB-regels in het Brabants Dagblad.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel