Nordin Wooter was één van de spelers van Team VVCS die dinsdag de profs van ADO Den Haag te kijk zette (4-0). De oud-Ajacied hoopt via het team van werkloze voetballers, getraind door de clubloze Peter Boeve, een nieuwe club te kunnen vinden.
"Voor mij is het goed om een wedstrijd te spelen, dat was al even geleden", zegt de oud-Ajacied na de verrassende zege op ADO op de website van de KNVB. De 32-jarige middenvelder hoopt zich via Team VVCS in de kijker te spelen. "Ik heb er vertrouwen in dat er wel een club komt. Ik ga geen gekke dingen doen om aan een club te komen. Een zaakwaarnemer heb ik niet, ik regel het allemaal zelf."
Dat een elftal van werkloze voetballers met liefst 4-0 van een eredivisionist als ADO Den Haag kan winnen, verbaast Wooter ten zeerste. "Misschien zegt het iets over het Nederlands voetbal. Blijkbaar zijn er genoeg goede voetballers in Nederland maar die worden op de een of andere manier niet opgemerkt", aldus de Amsterdammer.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Inloggen