Kroatië in oefenduel nipt langs Qatar

0 reacties
8 oktober 2009, 20:13

Kroatië lijkt nog niet helemaal klaar voor de beslissende WK-kwalificatiewedstrijd tegen Kazachstan, die woensdag gespeeld wordt. Het land had donderdag de grootste moeite om Qatar te verslaan. Pas in blessuretijd maakte Nikica Jelavic het winnende doelpunt (3-2) voor de ploeg van bondscoach Slaven Bilic.

Kroatië begon sterk tegen Qatar en stond binnen een op 2-0. Corluka en Klasnic waren de doelpuntenmakers. Na de pauze kwam Qatar terug door een eigen doelpunt van Robert Kovac en na ruim een uur kwamen de Aziaten zelfs op 2-2. Een gelijkspel leek in de maak, tot Jelavic in de slotminuut toesloeg.

Qatar is al uitgeschakeld in de strijd om WK-tickets. Het land eindigde slechts als vierde in een groep met Australië, Japan, Bahrein en Oezbekistan.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel