Gary Megson is ontslagen als coach van Bolton Wanderers. Het doek is gevallen voor de coach, één dag na het teleurstellende gelijkspel in eigen huis tegen Hull City (2-2). Na dit duel riepen fans van de thuisploeg al massaal om het vertrek van Megson, die sinds oktober 2007 aan het roer stond in het Reebok Stadium.
Bolton staat achttiende in de Premier League en moet vrezen voor degradatie. Tegen Hull had de ploeg een grote stap in de goede richting kunnen zetten, maar het gaf een 2-0 voorsprong uit handen. Volgens de boze fans van Bolton kwam dit door een verkeerde wissel van Megson, die spits Ivan Klasnic naar de kant haalde.
Megson snapte niets van deze kritiek. "Als ik deze wedstrijd opnieuw zou moeten spelen, zou ik precies dezelfde wissel uitvoeren. Ik had het gevoel dat we, door Klasnic er af te halen, meer controle over de wedstrijd zouden krijgen. Dat het mis zou gaan, kon niemand voorzien. Bovendien was Ivan niet fit. Ik koos er voor om hem te laten beginnen en dat loonde, want hij scoorde. Maar daar hoor ik niemand over."
Het bestuur van Bolton kon zich niet vinden in deze uitleg en stuurde Megson woensdag de laan uit. Assistent-coach Chris Evans neemt zijn taken tijdelijk over.