Coach Spalletti tekent voor drie jaar bij Zenit

0 reacties
11 december 2009, 13:31   Bijgewerkt: 13:38

Wat al enige tijd in de lucht hing, is nu definitief: Luciano Spalletti is de nieuwe trainer van FC Zenit. De Italiaan tekende een contract voor drie seizoenen bij de Russische topclub. Hij volgt Dick Advocaat op, die vier maanden geleden ontslagen werd.

Na het vertrek van Advocaat zat Anatoly Davydov als interim-trainer op de bank. Onder zijn leiding eindigde Zenit als derde in de Russische competitie, achter Spartak Moskou en kampioen Rubin Kazan. Spalletti krijgt als belangrijkste taak om Zenit weer kampioen van Rusland te maken. Bovendien wil de clubleiding ook weer succes in Europa. In 2008 wonnen de Russen zeer verrassend de UEFA Cup.

Van 2005 tot medio 2009 was Spalletti trainer van AS Roma. Eerder zat hij ook op de bank bij Empoli, Sampdoria, Venezia, Udinese en Ancona. In 2006 en 2007 werd de 50-jarige oefenmeester verkozen tot trainer van het jaar in Italië.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel