Sevilla rekent in tweede helft af met Malaga

0 reacties
10 april 2010, 21:56   Bijgewerkt: 11 april 2010, 01:00

Sevilla FC heeft zich gehandhaafd in het gevecht om het laatste Spaanse startbewijs voor de Champions League. De Andalusiërs kwamen op bezoek bij Malaga terug van een 1-0 achterstand (1-2) en namen daardoor de vierde plek over van Real Mallorca, dat zondag voor eigen publiek de degens kruist met Valencia.

Felipe Caicedo zette Malaga al na twaalf minuten op een 1-0 voorsprong, maar het lukte de thuisploeg niet deze tot het einde vast te houden. Cala maakte na ruim een uur 1-1. Lolo bezorgde Sevilla vervolgens de punten door vlak voor tijd 1-2 te maken.

Villarreal houdt uitzicht op Europees voetbal. Door toedoen van Diego Godin klopte de equipe uit Castellon Sporting de Gijón met 1-0, waardoor het ondanks de slechte seizoensstart na 31 wedstrijden op de zesde plaats is terug te vinden.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel