Brandts dendert door met APR: "Ik wil alle prijzen"

0 reacties
14 november 2010, 09:00

Vijf wedstrijden gespeeld, vijftien punten. Trainer Ernie Brandts had zijn avontuur in Rwanda bij APR FC niet beter kunnen beginnen. Door de goede prestaties sluit de ploeg van de Gelderse coach de eerste fase van het seizoen af op de eerste plek in de Primus National Soccer League, met een ruime voorsprong op de concurrentie.

“Dit had ik zelf ook niet durven dromen”, zegt de succesvolle Brandts in gesprek met FCUpdate.nl. “Dat kwam mede door de staat van de velden waarmee je in sommige uitwedstrijden te maken hebt. Dan kan je alleen maar de lange bal spelen, terwijl wij juist een voetballend team met veel techniek en aanvallend vermogen hebben.” Ook de wedstrijd van zaterdag bij Musanze werd op een abominabel terrein gespeeld. Desondanks zag Brandts zijn manschappen opnieuw zegevieren: 0-1.

“Het is vooral zaak om deze lijn door te zetten”, blikt Brandts alvast vooruit op medio december, wanneer de draad weer opgepakt wordt in Rwanda. “We willen natuurlijk alle prijzen winnen, zoals het landskampioenschap en de Peace Cup (beker, red.), maar we willen ook hoge ogen gooien in de Afrikaanse Champions League. Het is zaak om daar nu vast naartoe te werken.”

Brandts dicht APR FC kansen toe in het Afrikaanse kampioenenbal. “De verschillen zijn niet zo groot. TP Mazembe heeft de Champions League dit jaar gewonnen, maar APR heeft in de eerste ronde thuis wel met 1-0 van die club gewonnen. Als je in topvorm bent, kan je heel ver komen. Ben je dat niet, dan kan je er zo uitliggen.”

Voordat Brandts zijn ploeg gaat klaarstomen voor het volgende deel, gaat hij er even tussenuit. “Ik heb een break van vier dagen ingelast. Ik ga met mijn vrouw een dagje of drie gezellig naar Lake Kivu, dat is een heel mooi meer bij de grens met Congo.”

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel