Een dikke streep door de rekening van SV Spakenburg. De Topklasser moet het de komende drie maanden zonder topschutter Ruben Wilson stellen. De 31-jarige spits kampt met een liesblessure. "Met een beetje geluk speel ik dit seizoen nog twee, drie wedstrijden”, vertelt de goalgetter in gesprek met het Algemeen Dagblad.
"Eigenlijk voetbal ik al vanaf de eerste competitiewedstrijd thuis tegen Barendrecht met pijn aan mijn rechterlies", gaat Wilson verder. "Twee keer heb ik de spuit erin gezet. Ik hoopte zo in elk geval de winterstop te halen, maar het ging op een gegeven moment echt niet meer.” Ondanks de pijntjes wist Wilson dit seizoen al dertien keer te scoren. Mede daardoor staat Spakenburg tweede in de Topklasse zaterdag.
Wilson, die de laatste wedstrijden voor de winterstop al moest laten schieten, gaat op woensdag 19 januari onder het mes. Daarna begint het revalidatieproces, dat naar verwachting zes tot twaalf weken zal duren.